+420 778 077 830

úvod / partnerská zóna

Partnerská zóna

Pokud se chcete stát obchodními partnery Investiční skupiny RICHMAN, vyplňte základní informace o své společnosti a zašlete nám e-mailem na info@richmanstav.com nebo níže prostřednictvím kontaktního formuláře

Pokud jste odborníkem v jakékoliv níže uvedené oblasti, rádi s Vámi navážeme dlouhodobou spolupráci: 

1. Spolupracujeme s realitními kancelářemi, kteří mají zájem prodávat a pronajímat naše nemovitosti a nemovitosti naších klientů na vzájemně výhodných podmínkách. Po podpisu smlouvy získáte přístup na iCloud, kde najdete veškeré informace o nabízených nemovitostech včetně fotografií, plánků atd.

2. Neustále rozšiřujeme portfolio spolupracujících stavebních firem, se kterými se podílíme na zakázkách pro naše významné klienty. Pokud poskytujete kvalitní služby v oboru stavebnictví, budeme rádi, když vyplníte náš formulář a my se Vám ozveme. Vzhledem k tomu, že máme vlastní stavební firmu, spadající pod naši investiční skupinu, můžeme na sebe v rámci spolupráce vzít část Vaší zakázky a tím zaručit včasné dodání a kvalitu práce.

3. Pokud jste ve styku s investiční příležitostí, neváhejte nás kontaktovat. Uvítáme jakýkoliv druh spolupráce. Můžete se na nás obrátit, máte-li zajímavé nemovitosti nebo business projekty k prodeji, nebo hledáte-li kupce na zajímavé investiční nabídky.

4. Jelikož máme zkušenosti v různých oborech, jako realitní činnost, IT, design, investiční činnost i stavebnictví, dokážeme zkonzultovat a poradit jak lépe zrealizovat určité projekty z pohledu budoucího využití. Naše IT společnost umí profesionálně navrhnout a zrealizovat i ty nejnáročnější zakázky.

Staňte se partnerem

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami

info(a.)richmanstav.com | +420 778 077 840

RICHMAN STAV s.r.o., IČ: 08395306
Václavské náměstí 807/64, Nové město, 110 00 Praha 1

Copyright ©RICHMAN STAV s.r.o.